Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnapi napra fel vagyok...

Holnapi napra fel vagyok jelentkezve az utolsó tantárgyamból a vizsgámra egyetemen, viszont lebetegedtem most hétvégén?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy működik ennek az igazolása?

Arcüreggyulladásom lett, sajnos nagyon nem érzem jól magamat. Gondolom, hogy a háziorvosomat kell felhívnom, csak nem tudom, hogy konkrétan mit mondjak neki. Levelező tagozaton vagyok egyébként, tehát dolgozom is. Egy betegigazolást kérjek tőle? Holnap, vagy legkésőbb kedden szeretném felhívni, szerintem egész hétre ki fog írni.


Köszönöm a válaszokat, tapasztalaitok megosztását!



2023. jún. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik egyetemen vagy, de nagyon sok helyen nem érdeklik a tanárokat annyira a diákok, hogy elfogadják a betegigazolást. Először szerintem keresd fel a vizsgáztató tanárt és mond el mi a probléma és mi lehet a megoldás. Mert nyilván ha úgyse fogadja el az orvosi igazolást akkor hiába háziorvosozol egy kört.
2023. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem fogadnak el háziorvosi igazolást, csak kórházi zárójelentést… ez már nem középiskola, szerintem több, mint valószínű, hogy sokra nem mennél nálatok se vele. Én is inkább azt mondanám, hogy keresd fel a tanárt és próbáld meg megbeszélni vele.
2023. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Írtam a tanárnak is, és a Tanulmányi Osztálynak is. Kíváncsi leszek, mit írnak.
2023. jún. 25. 13:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk elfogadták végül, szóval sokra mentem vele. Úgy látszik, itt rugalmasabban kezelik ezt.
2023. jún. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!