Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lett a Filc naplóval?

Mi lett a Filc naplóval?

Figyelt kérdés

A Filc napló (korábban Szivacs) egy diákok által fejlesztett open-source Kréta kliens alkalmazás alternatíva. Tényleg szuper app és szeretem, jobb volt sokkal a hivatalosnál.


De most így az utóbbi 1-2 hónapban vettem észre hogy eltűnt mindenhonnan. A Discord-szerveren más van, a filcnaplo.hu nem elérhető, a Github-on pedig le van zárva a projekt. Mi történt velük? Bármi forrást vagy infót ha tud valaki, nagyon érdekelne.



2023. júl. 3. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Lelőtte a Kréta
2023. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves #1! Nem, nem lőtte le a Kréta. Ne írj, ha nem tudod biztosra.


A fejlesztő megunta a fejlesztését, és már nincs Kréta fiókja, amivel tesztelhetne, mert egyetemista. Néhány srác (köztük én is) újrakezdte a fejlesztést reFilc néven, ami a Filc kódján alapul. Ez is open source, a régi Filc prémiumos funkciók ingyenesek benne, és van benne néhány új funkció is.

nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!