Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden cukorbeteg rendelkezik...

Minden cukorbeteg rendelkezik olyan naplóval amiben a napi vércukorszintjét dokumentálja és hordja magával a diabetologiára?

Figyelt kérdés

#cukorbetegség #diabétsz
2022. nov. 22. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az ismertségi körömben igen
2022. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Sokan a vércukormérőt viszik magukkal, abban minden mérést vissza lehet nézni hónapokig. Felesleges leírni egy füzetbe.
2022. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nincs mindenkinek, de az elején azért jó írogatni, vagy appal rögzíteni, vagy valamilyen módon amíg nincs tendesen beállítva.
2022. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2022. nov. 22. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elején volt, de aztán abba is hagytam az írását. Most csak szimplán a vércukormérőben levő memórián vissza lehet nézni az értékeket, de ennyi. Igazából szerintem az elején jó az ilyet írogatni, de pl. nekem eléggé stabil a vércukorszintem, szóval mindig ugyanolyan értékek körül van, mindegy mikor mérem. Fölöslegesnek tartom, hogy ezt így kis füzetbe jegyzeteljem, viszont az elején, amikor az ember még "tanul", akkor hasznosabb lehet.
2022. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!