Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvesznek egy költségtérít...

Ha felvesznek egy költségtérítéses képzésre (FOSZK), mikor és hogyan történik a tandíj befizetése?

Figyelt kérdés
2023. júl. 6. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Most mindegyik egyetemre külön írjuk le?
2023. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kell, azt gondoltam, van egy sztenderd megoldás, hogy mondjuk addig nem hivatalos az egész felvétel, míg nem utaltam egy bizonyos számlaszámra, vagy szeptember elsején be kell fáradni a TO-ra és csak készpénzzel vagy csak átutalással működik, vagy mondjuk nem lehet várni szeptember 1-ig, hanem aug 28-ig be kell fizetni stb.
2023. júl. 6. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Határidő, pénzbefizetés módja stb. mind egyetem-, sőt karfüggő.
2023. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak eltántorítani, de szerintem ha fel vesznek ne iratkozz be. Inkább hagyj ki egy évet csinálj szintemelőt stb, még ha fizetős alapképzésre bekerülsz akkor is jobban jársz mint egy foszk-al.
2023. júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miután beiratkoztál, kapsz egy értesítő emailt, amelyben le lesz írva, hogy milyen határidőig kell befizetned a tandíjat. Ez általában úgy történik, hogy van egy egyetemi számlaszám, melyre banki átutalással át kell utalnod az összeget, a megjegyzések rovatban feltüntetve a Neptun kódodat, hogy a pénz beérkezésekor biztosan azonosítani tudjanak. Ezután pár napon belül a Neptun rendszerben megjelenik a gyűjtőszámládon a pénz, majd ugyancsak a Neptun rendszerben a gyűjtőszámláról eszközölheted a befizetést.
2023. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

#4: de pont az a célod, hogy eltántorítsd... vagy milyen célból javaslod azt, hogy ne iratkozzon be?

Ezt a hülye szöveget...

2023. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6# abból a célból, hogy tájékozódjon a kérdező


Vannak olyan helyzetek amikor a foszk a jó megoldás, mert alapképzésre x ok miatt nem kerülne be stb, de nem árt tudnia, hogy ezzel elhúzza a képzést és szólóba nem ér vele semmit

2023. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!