Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » TPF fosuli es Milton Egyetem...

TPF fosuli es Milton Egyetem velemenyek?

Figyelt kérdés

Akik jelenleg odajarnak,vagy ott vegeztek erdekelne a velemenyuk:)

illetve az orarenduk milyen volt,levelezo mellett tudtak e dolgozni ha igen milyen fajta munkakorben es levelezo mennyire volt nehezebb mint a nappai?

Tanarok milyenek,maga az egesz iskolanak a hangulata,a motivacios beszelgetes milyen volt stb



2023. júl. 16. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Jó, én napi több kérdést olvasok itt a Miltonról, ez mi a fene??! :O
2023. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
1-es: milyen napi több? Az utóbbi héten volt egy.
2023. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Semmit nem érő egyetemek, ha meglátják az önéletrajzodban hogy ott végeztél, úgy tekintik hogy nincs is egyetemi végzettséged olyan alacsony egzisztenciájú létesítmények ezek.
2023. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Hat sajnos csak ezen a ketton van szabad bolcseszet levelezo kepzes:) Vagyis bocs van meg szegeden+pecsen de en mosonmagyarovari vagyok es kib@szott messze lenne.
2023. júl. 16. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
#4 Szabadbölcsész végzettséggel úgy is 0 lesz a munkaerőpiaci potenciálod, sehová nem fogsz kelleni, szóval ez lényegében jó hír, mert azt az egyetemet választhatod amelyik szimpatikusabb, mivel a diploma értéke mindenhol számegyenesen 0.
2023. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Én nem nézem le a szabad bölcsészetet, de ha már ezt akarsz tanulni akkor miért nem egy rendes egyetemre mész (ELTE vagy Pázmány)?
2023. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 mert nincsen rajta levelezo:) ha tehetnem oda mennek
2023. júl. 16. 16:34
 8/13 A kérdező kommentje:

#4 Tolmacsok,lektorok,regeszek,

muforditok,irok,ujsagirok,hr-sek,diplomatak,muzeumologusok,

nyelveszek,lelkeszek,szociologusok,

pszichologusok es pedagogusok

Ok mind bolcsesek.

Megnezel egy jo multi cegnel a kovetelmenyeket a 99%nal a diploma alap dolog,mindegy hogy milyen

2023. júl. 16. 16:44
 9/13 A kérdező kommentje:
#5* :)
2023. júl. 16. 16:47
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha te megnézel egy jó multi cégnél a követelményeket, akkor tudhatod hogy a 99%-a nem is foglalkoztat "tolmacsokat, lektorokat,regeszeket,muforditok-at,irokat, ujsagirokat, muzeumologusokat (ilyen nincs is xD múzeolóhus van),

nyelveszeket, lelkeszeket, szociologusokat, pszichologusokat es pedagogusokat". A HR és a diplomácia pedig külön szakok az egyetemeken :/

2023. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!