Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » TPF fosuli es Milton Egyetem...

TPF fosuli es Milton Egyetem velemenyek?

Figyelt kérdés

Akik jelenleg odajarnak,vagy ott vegeztek erdekelne a velemenyuk:)

illetve az orarenduk milyen volt,levelezo mellett tudtak e dolgozni ha igen milyen fajta munkakorben es levelezo mennyire volt nehezebb mint a nappai?

Tanarok milyenek,maga az egesz iskolanak a hangulata,a motivacios beszelgetes milyen volt stb



2023. júl. 16. 11:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
*múzeológus
2023. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#10 megsúgom, a többi felsorolt szakma is külön szak az egyetemeken, nem csak a HR és a diplomácia. ;) Talán az író,a műfordító és a lektor kivételével.
2023. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
10. A multik foglalkoztatnak szociológusokat a piackutatási osztályon, pszichológusokat a HR, marketing és piackutatáson (is, de ezeken a helyeken biztosan láttam már pszichológust), pedagógust a HR osztályon illetve láttam már pedagógusokat felsővezetői titkárként. Lelkészből ismerek vezérigazgatót, six sigma menedzsert, biztonsági főnököt, stratégiai menedzsert, szoftvertesztelőt.
2023. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!