Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék diplomás ápoló...

Szeretnék diplomás ápoló lenni! Hogy induljak neki?

Figyelt kérdés
Sajnos az érettségim nem lett a legjobb anno, nem érdekelt semmi. Most okj 55 szakápolóival dolgozom kórházban, de úgy érzem többet szeretnék ennél. Valaki van aki ért hozzá hogyan induljak el ezen az úton? Előre is nagyon köszönöm 😊

2023. júl. 20. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz, iratkozz be, tanulj.
2023. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Akkor érettségizz újra legalább1-2 tárgyból. Jobb eredmény = több pont = nagyobb esély a felvételre.
2023. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az okj vizsgád eredménye 4 vagy 5 jelentkezhettel volna idén. Ugyanis beszámítják, és az érettségit nem veszik figyelembe.

Azaz szakmai vizsga eredmény alapján történik a pontszámítás.

[link]

2023. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. 😊 4esre vizsgáztam. 😊 Köszönöm
2023. júl. 21. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4re vizsgáztál akkor kapásból van 320 pontod de ha van egy okj 54ed is az még ad többlet pontot is
2023. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van igen :)
2023. júl. 25. 07:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyelvvizsgáért is járhat pont. Kérdezd meg a főiskolát, ott milyen nyelvvizsga kell a diplomához. Ha úgyis kell, a felvételihez is már megszerezheted.
márc. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!