Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nemsokára 1 éven belül 2...

Nemsokára 1 éven belül 2 kisgyermekkel szeretnénk Zalaegerszeg városába költözni. Melyik részére érdemes menni, venni ingatlant? Melyik a jó általános iskola? mit ajánlanátok? Könnyen kapni állást ( diplomások vagyunk) ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Van mar egy ilyen tema itt, h hol erdemes Zegen lakast venni, majd olvasgasd at. Sajnos a tobbi kerdesre nem (sem) tudom a valaszt, de remelem, h lesznek itt, akiktol megkapod.


Zalaegerszeg melyik részén érdemes ingatlant venni? -ez a cime a korabbi kerdesnek.


Sok sikert Nektek!


(Egy kis off: en laktam Egerszegen par evig, nagyon-nagyon nem szerettem, pedig akkoriban meg ott is sokkal tobb volt a munkalehetoseg, mint most. Jelenleg az Alfoldon lakom, es lenyegesen jobban erzem itt magam, nem erzem azt, h ahhoz a varoshoz kepest visszalepes lett volna idejonni. Sőt! De ez teljesen egyenfuggo, ne tartson vissza senkit. Es persze sokat szamit, h ki honnan, az orszag melyik szegletebol, es milyen jellegu telepulesrol kerul Zeg-re, es mik az elkepzelesei, elvarasai. Valamint hogy milyen diplomaval rendelkezik. Remelem Nektek minden bejon majd ott, ezt kivanom.)

2022. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Csak így? A semmire gyereket vállaltatok? Nem semmi.
2022. jan. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

(1. valaszolo vagyok) Talaltam egy masik idevonatkozo kerdest is:


Zalaegerszeg melyik részén érdemes házat venni? -ez a cime.


Leginkabb arra kell figyelni, hogy melyik reszen nem szabad venni ingatlant. (Es akkor mar talan sejteni fogod, miert nem szerettem ott elni Elegge messze szulettem attol a varostol, es nem voltam hozzaszokva ahhoz a problemahoz, amivel eletemben ott talalkoztam eloszor, es azota is utoljara.)


Mivel Egerszeg sok-sok kis onallo telepulesbol alakult varossa, vannak igazan nagyon szep es kellemes reszei is. Nekem a belvaros megis napi szinten gondot jelentett. Sokan nagyon kedvelik a varost, még Budapestrol is szoktak oda lekoltozni. Szoval az en negativ velemenyem valoszinuleg a "kevesebb" oldalon van.


2. valaszolonak: szerintem azert szerencse, h a gyakori kerdesek nem mutatja meg az emberek bankszamlajat es anyagi lehetosegeit.

2022. jan. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Még ha Budapestre költöznének...
2022. jan. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.-es válaszolót nem értem.

Esztergomból költöznénk. Itt ingatlanunkat adjuk el és szeretnénk oda költözni közelebb a nagyszülőkhöz. Hál Istennek van tartalékunk ha nem kapnánk azonnal állást(mérnök és államigazgatási diplománk van), Budapesten éltünk 8 éven át, valóban jól kerestünk, de gyereket nem szeretnénk ott nevelni.

2022. jan. 12. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Ez elég szomorú
2022. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 válaszolónak. Köszönöm a választ máris nézem a kérdést. Bár érdekelne mi volt a probléma amivel ott találkoztál először és utoljára. Kíváncsi lettem.
2022. jan. 12. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami kerülendő: Pózva és Csács egyes részei, illetve a MOL miatt én nem laknék Zalabesenyőben sem. Én nem csak a városban néznék körül, hanem a várossal összeépült (Bocfölde, Teskánd), illetve a városkörnyéki falvakban (Bak, Zalaszentiván) is. Mérnöknek most nagyobb esélye van, toboroz a Flex is, a "tankgyár" is és az autóipari tesztpályához tartozó cégek (pl. AVL) is. Viszont azzal számoljatok, hogy az itteni bérek alacsonyabbak.
2022. jan. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Már egy hónapja itt lakunk végül Becsali hegyen vettünk házat, nagyon szép környezetben és közel a belvároshoz, az uszoda 3 perc, a gyerekek az Eötvös iskolába fognak járni, még felújtunk ezt a nyarat erre szántuk, még nem dolgozunk (csak itthon )úgyhogy a bérekről még nincs informáciom.
2023. júl. 21. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!