Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A húgom kaphat kollégiumot a...

A húgom kaphat kollégiumot a Kaposvári Egyetemnél úgy ,hogy idén 65%-al több felvételizőt vettek fel mint tavaly?

Figyelt kérdés
Amit hozzáfűtnék! Nappali tagozatos hallgató vagyok még Szombathelyen és én vagyok az egyetlen testvére, Szüleimnek nincsenek súlyos betegségeik,Mohácson lakunk (ez kb. 113km táv Kaposvártól autóval), 274 pontja van neki. A válaszokat előre köszönöm.

2023. júl. 27. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Várjál megyek megkeresem a kristálygömbömet!
2023. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy kevéskès lesz a szociális részről hozott pontja és a tanulmányi pontja egyaránt. Nem lehetetlen, hogy ne kapjon kollégiumot, csak csekélyebb. Én drukkolok 🤗
2023. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!