Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy Debreceni Egyetem után...

Egy Debreceni Egyetem után visszalépés a Nyíregyházin is elvégezni valamit?

Figyelt kérdés
Ez van közelebb hozzám, és van olyan szak, ami érdekel, és el is indítják itt, csak ez kicsit olyan visszalépésnek tűnik nekem, hogy egy Debreceni Egyetemen elvégeztem egy alapszakot, ami a top 5 magyar egyetem közt van, és utána meg menjek el egy olyanra, amelyik még a 10-ben sincs benne, és sokan kritizálják. Önéletrajzban sem mutatna jól, hogy előbb egy magasabb rangú egyetemet végeztem el, utána meg egy gyengébbet. Vagy szerintetek tűrhető ez az egyetem? Régebben sokkal több negatív kritikát kapott.

2023. júl. 30. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat elmond a Nyíregyházi egyetemről hogy rengetegen a nyírségből inkább Debrecenbe mennek egyetemre mint Nyíregyházára. Szerintem igen, visszalépés lenne.
2023. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Munkahelyen k*rvára leszarják, hol tanultál.

2023. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, konkrétan melyik nyíregyházi képzésre gondolsz. Ha például valamilyen pedagógusképzésre mennél, akkor egy nyíregyházi diplomával is simán el tudsz helyezkedni, mert ezeknek a képzéseknek nincs rossz hírük. Ugyanez a helyzet a nyíregyházi gépészmérnöki vagy repülőmérnöki diplomákkal is. De mondjuk a nyíregyházi gazdálkodás és menedzsment képzésnek kimondottan rossz a híre, gyengének számít. Írd meg, melyik nyíregyházi képzésen gondolkodsz, s akkor talán lesz, aki segíteni tud a döntésedben.
2023. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

" a nyíregyházi gazdálkodás és menedzsment képzésnek kimondottan rossz a híre"


Pedig pont erre mentem volna, ez tetszett meg, de akkor tárgytalan is. 😂

2023. júl. 30. 12:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg így van, ahogy az első is írja. Én Nyíregyháza 30 km-es körzetében lakok, és gimiből is annó szinte senki se jelölte Nyíregyet, csak a Debreceni Egyetemet és valamelyik budapestit.
2023. júl. 30. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4: Örülök, hogy segíthettem. A gazdálkodás és menedzsment képzés Nyíregyházán tényleg gyenge színvonalúnak számít, így ha meg tudod oldani, akkor menj inkább más egyetemre ezen a szakon.
2023. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
A DE is tok gyenge egyebkent. Mindenkit atengednek mar, hogy ne bukjon 15 milliardot az egyetem, nagyon sokan vegeznek ott akik semmit nem tudnak a sajat szakmajukrol.
2023. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy úgyis az fog számítani, hogy te mennyi energiát teszel bele a tanulásba. Többet ér, mint az, hogy melyik egyetemen végeztél. Én is abban a hitben voltam, hogy a BME a szuper sirály, majdnem rá is mentem. Haza mentem Nyíregyházára, s elvégeztem inkább itthon a járműmérnökit.
2023. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!