Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgáról való visszalépé...

Nyelvvizsgáról való visszalépésről kapok értesítést? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Előző hónapban voltam nyelvvizsgázni, B2 angol komplex, de nem voltam biztos, hogy sikerül, ezért jelentkeztem erre a hónapra is. A szóbelim végül sikerült, de lecsúsztam a visszaigénylésről, ezért azt tanácsolta az origó központja, hogy csak ne menjek el, csak az írásbelire. Ma kellett volna mennem szóbelire, felhívott a vizsgáztató, hogy tudnék-e hamarabbi időpontra menni. Mondtam, hogy szóbeli sikerült, de azt mondták, hogy majd a központ fog szólni, hogy húzzanak ki. Mondta, hogy nem kapott semmilyen üzenetet, de akkor kihúz. Most felmentem az oldalra és eltűntek az időponthoz tartozó vizsgabeosztások, annyit ír, hogy később tekinthetőek meg. 2 hete írja a beosztást, most meg hirtelen eltűntek. De semmilyen értesítőt nem kaptam azóta... Félek, hogy a nő félreértette, és törölte a nevemet a rendszerből, miközben holnap megyek írásbelizni és nagyon szükséges, mert sokat tanultam rá, illetve a diplomám megszerzéséhez ez az utolsó lehetőség, nem beszélve arról, hogy bent a pénz.

Félek, hogy odamegyek és nem leszek a listán... :(



2022. máj. 6. 21:01
 1/2 anonim válasza:
hívd fel a vizsgáztatót telefonon. beszélj vele
2022. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül minden rendben volt, az oldal vacakolt, csak a szívbajt hozta rám :D
2022. máj. 9. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!