Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudom befizetni Diákhitel...

Hogy tudom befizetni Diákhitel 2-vel az egyetemet Neptunba?

Figyelt kérdés

Igen sehol nem tudják ezt elmagyarázni azért kérdezem meg itt (voltun otp minden stb és nem kaptunk választ)

Megkötöttem online a szerződést neptunba a szerződési számot is rögzítettem , de hogy tudom befizetni? Diákhitel fiókomban mondjuk még az van hogy "feldolgozás alatt" és az egyenlegem is még rajta 0Ft

Ha valaki tudja normálissan kérem szépen magyarázza már el nekem ez hogy működik

Előre is köszönöm szépen aki normális választ ír!:)



2023. aug. 7. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy tudom, hogy a diákhitel2-t rögtön az egyetemnek utalják, nem neked. Szóval elvileg nincs más dolgod, de én sose vettem igénybe a diákhitel2-t, biztos írnak majd olyanok is, akiknek van ezzel tapasztalatuk.
2023. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A DH központ az egyetemnek fogja utalni a tandíjat, neked semmit sem kell csinálnod. (Csak majd derekasan fizetgetni a törlesztőt a képzés végeztével.)
2023. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!