Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatábort kb mennyien...

Gólyatábort kb mennyien szoktak visszamondani?

Figyelt kérdés
Hamar betelt a hely, várólistán vagyok, kiváncsi vagyok van e még esélyem

2023. aug. 8. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Helló! Biztos lesz 1-2 aki visszamondja, bár én a helyedben nem annyira reménykednék.
2023. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Milyen gólyatábor az ahol annyi helyet sem képesek biztosítani hogy minden gólyának jusson? Ilyen komolytalan helyre el sem mennék
2023. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy igen. Egyetértek. Ez így nem fair, hogy van akinek van hely, van akinek nincs. Vagy akkor csinálnák meg több turnusba…
2023. aug. 8. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem találkoztam olyan egyetemmel, ahol nem volt megszabva max limit, pedig 3 tök különböző egyetemre jártam.

A BME-mérnökinfóra például több mint 700, ELTE-proginfóra 500, de az orvosikra is több mint 200 embert vettek fel idén (és ezek még csak egy-egy szakok a karon belül). Ennyi embert nem lehet hatékonyan menedzselni és a tábori élmény rovására menne ha nem szabnának meg max limitet. Arról nem is beszélve, hogy a szálláshelyek is korlátozottak, mert hiába van az egyetemnek Budapest belvárosában egy ezer fős kollégiuma, ott nem tarthat gólyatábort, mert ott nem lehet éjszakába nyúlóan bulizni, kiabálni és akkor meg azért menne a rinya, hogy az meg milyen gólyatábor, ahol este 10-kor takarodót fújnak..

Sajnálom, hogy lemaradtál a jelentkezésről, de hidd el a HÖK próbálja a lehető legjobbat nyújtani és nem egyedi eset a tiéd, mindenhol 1-2 nap alatt elkapkodják a helyeket.

2023. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
En pl nem megyek el ha ezzel barkinek is adok egy plusz helyet😅 mar ha felvesznek, meg ez is kerdeses ugye
2023. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!