Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ponttól vesznek fel...

Mennyi ponttól vesznek fel kollégiumba pl Madzsar József ? Hány ponttól kaphatom meg a szociális ösztöndíjat ? 35 pontot számoltam az általános helyzetfelmérőn pedig az Egyetem és a lakhelyem között 60 km van

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején pont a Madzsarba jelentkeztem elsőnek, 185 km-re lakok az egyetemtől, 42 pontom lett szociális helyzetfelmérőn, még egy bérletet se kaptam, nemhogy kollégiumi férőhelyet. Nem adnak annyi pontot a távolságra.

Ismerős 400 km-re lakik Szegedtől, nagycsaládosak, velük él ellátásra szoruló nagyszülő is, mégsem kapott kolit.

(Volt nálunk, aki szintén alig 1 órára lakott az egyetemtől, neki nem tudom, milyen hátrányos helyzetből kellett jönnie, de kapott helyet.)

Szociális ösztöndíj tavaly 87 ponttól volt.

Csak azt nem tudom, hogy ki találta ki azt (és hangoztatják továbbra is), hogy elsősként 90%+ kap helyet.

2023. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!