Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet felulvizsgalatot kerni...

Lehet felulvizsgalatot kerni a pontszamok szamitasahoz?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul szamolta ki nekem a felvi a pontokat (most a potfelvetelin) az egyik rosszabb erettsegimmel (64%) szamitotta be (a 81% helyett) igy kb 10 ponttal biztos kevesebbet kaptam. Emiatt meg lehet fel se fognak venni, pedig igyis nagyon keves embert vesznek fel
2023. aug. 18. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
El kellett volna olvasni a felvételi tájékoztatót, mindenhol leírták már, hogy idén is lesznek változások és figyelni kell.
2023. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

En azt figyeltem mire tudok menni potfelvetelin ami nem emelt erettsegi koteles es allami finanszirozasos

Ez volt az egyetlen.. nincs jogom kiakadni tudom, nem is ez a szak lenne az almom, csak hat nem ertem miert van igy

...

2023. aug. 18. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!