Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 58%-os komplex nyelvvizsgara...

58%-os komplex nyelvvizsgara erdemes a felulvizsgalat?

Figyelt kérdés
2%kene a sikeres nyelvvizsgamhoz, eleg fontos lenne mert kulonben nem erettsegizhetek le.. 2 % az kb hany pont? BME-n tettem le egyebkent B2 szinten. Mar jelentkeztem a kovetkezo szobelire is (az nem sikerult), viszont beadtam a kervenyt is viszont valoszinuleg nem jon meg addigra az eredmeny mire a vizsga lenne. Ha elhalasztom a vizsgat utana le lehet mondani?

2021. febr. 15. 23:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Az érettségi nem nyelvvizsgához kötött, szóval attól, hogy nincs nyelvvizsgád le tudsz érettségizni.
2021. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem a nyelvvizsga megléte és az érettségin való részvétel közötti összefüggést.
2021. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jol megfogta mindenki a lenyeget, az plusz pontot er nekem es eleg nagy szuksegem lenne ra
2021. febr. 16. 18:25
 4/20 A kérdező kommentje:
Nyilvan tudom hogy nem kotelezo hozza a nyelvvizsgaxd nem ez volt a kerdes
2021. febr. 16. 18:25
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a felsőfokúmat vágták meg 3%.


Én elengettem és újra mentem.

(Közben meg röhögtem, mert itt megvágtak, de a TOEFL-em pedig kiváló lett.)

2021. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát már meg ne haragudj kérdező, de te magad írtad, hogy "elég fontos lenne különben nem érettségizhetek le". Ez ilyen formában nonszensz és szóval sem említetted, hogy a plusz pont miatt szeretnél... Gyakorold még egy kicsit a koherens szövegek létrehozását:D
2021. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos kérdező, itt nem csak a nyelvvizsgára, de a magyar érettségire sem látok sok esélyt. :D
2021. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Egesz eletemben 5-os voltam irodalombol es nyelvtanbol🤡🤡🤡🤡🤡errol ennyit de koszonom akik meltattak arra hogy normalisan valaszolnak
2021. febr. 16. 19:33
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Az lehet, hogy ötös voltál belőle, de hogy az anyanyelved nem tudod helyesen beszélni, az is biztos. Remélem, nem emeltezel magyarból, különben csúnyán meg fogod ütni a bokád.
2021. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány pont kellett volna? Általában egy pont esetén érdemes felülvizsgálatot kérni. Ez a 2% hány pontot jelent?
2021. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!