Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van-e ertelme egy esetleges...

Van-e ertelme egy esetleges felulvizsgalat benyujtasanak ilyen eredmeny utan TELC B2 komplex vizsgan?

Figyelt kérdés

Reading comprehension: 83%

Language elements:85%

Letter Writing: 33%


Listening comprehension:77%

Oral examination: 92%


Megnezem majd a javitast, de latatlanban egyszeruen nem tudom elkepzelni hogy ennyire rossz levelet irtam volna, mivel a tobbi feladat pontjai szerint is felkeszultem normalisan a level pedig eleg szubjektiv dolog tud lenni.

Van barmi eselyem arra hogy felulvizsgalat utan a levelet jobbra ertekeljek ?


2016. máj. 7. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen alacsony pontszámot kaptál, akkor valószínűleg nem a megadott témáról írtál, vagy nem tértél ki a feladatban előírtakra. Megtekintés előtt felesleges felülvizsgáltatni, utána pedig már úgyis látod, hogy megéri-e vagy sem.
2016. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is igy gondolod, de emlekszem pontosan hogy mi volt a feladat amirol irtam, es hogy a megadott pontok szerint haladtam, Koszi a valaszt.
2016. máj. 7. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel találkoztál a honlapon? [link]

Mindenképpen meg kell nézni, a javítás valószínűleg meg fog győzni az igazukról. Ha nem, akkor nyilván fellebbezz.

2016. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy olvastam, ezert mondom hogy a level ertekelesenel pont van boven szubjektiv resz amit vitatni lehet. De nem tudom hogy erdemes-e ezzel egyaltalan foglalkozni?
2016. máj. 7. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!