Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikertelen BME szobeli nyelvvi...

Sikertelen BME szobeli nyelvvizsga, felulvizsgalat er valamit?

Figyelt kérdés
A komplex nyelvvizsgam 58% lett szoval 2 szazalek kene ami nem tudom hany pont de probaljam meg vagy inkabb csinaljam ujra? Eleg letort vagyok es semmi kedvem nincs ujracsinalni szoval varom a tapasztalatokat velemenyeket

2021. febr. 1. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyelvvizsgánál nincs ilyen tapasztalatom, de egyetemen vizsgánál igen. Kb 5%-nyit össze szedtem megtekintésen és meglett a jobb jegy.


Szóval megéri, de akkor vigyél magaddal valakit aki esetleg tudna segíteni az ellenőrzésben.

2021. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol a szobeli resze nem sikerult azt meg ugy ellenorizni nem lehet, ugyhogy ez egy mas teszta mint az irasbeli
2021. febr. 1. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A szóbelit akkor tudod megreklamálni ha készítettek hangfelvételt, ha nem készült akkor nincs miről beszélni. Én úgy tapasztaltam nehezen adnak több pontot. Kétféleképpen tud elsülni: újranézik találnak pontot megadják, vagy újranézik és nem kapsz pontot. Mivel az esetedben szóbeliről van szó talan szubjektívabb, ha írásbeliről lenne akkor azt mondanám felesleges fellebbezni. Szóval szerintem próbáld meg.
2021. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazabol 4 pont kene, annyit nem hiszem hogy adnak
2021. febr. 1. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!