Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun használatával lenne...

Neptun használatával lenne egy kérdésem. Szóval hogyan kell ezt a beiratkozást intézni?

Figyelt kérdés
Most kezdem az egyetemi tanulmányom. Az a helyzet, hogy megkaptam az utasítást az oktatási és tanulmányi osztályvezetőtől, hogy mi a teendő. Belépés, új jelszó, ügyintézésnél beiratkozás/bejelentkezés, aktiválása, beiratkozási kérelem kinyomtatása stb. Csak én megakadtam, mert nem találom a beiratkozási kérelmet. Ráadásul az aktiválás nem olyan, mint, amit az internetes útmutató mutatja. Nem mutatja ki, hogy passzív vagy aktív hallgató például. Én rányomtam a pipára, hogy csak aktív, utána listázás. Viszont én alatta semmilyen beiratkozási kérelmet nem találtam. Ettől én rettenetesen ideges vagyok, mert ha nem lenne beiratkozási kérelem még, akkor nem küldene most, ma az egyetem, hogy nyomtatva hozzam magával a diák a személyes bejelentkezésen. SOS Kérem a segítséget!

2023. aug. 21. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha beleirtad volna hogy melyik egyetemről van szó, talán aki oda jár az jobban tudna segíteni. Mert minden egyetemen más és más. Dokumentumok közt keresd. Vagy hivatalos bejegyzések.
2023. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a Modulo felületén kellett kitölteni adategyeztető űrlapot, és azután lehetett foglalni időpontot beiratkozásra. De tényleg mindenhol másképp van.
2023. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az elte pl világosan leírja, jól van a beiratkozási lap.

[link]

2023. aug. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
SZTE-n modulon kell intézni.
2023. aug. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hol van, bocs. 3 voltam
2023. aug. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
LFZE lenne az, ahova járnék.
2023. aug. 22. 06:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mert a neptun egyforma. Az elte leírja, hol keresd.
2023. aug. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Na, az is valami büfé egyetem lehet akármi is az. 😆
2023. aug. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
#8 büfé? a Zeneakadémia?? Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna....
2023. aug. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Félévet aktiválni a Neptun Ügyintézés -> Beiratkozás menüpontban tudsz, ott kel először aktívra állítani a félévet és csak utána tudsz tárgyakat felvenni.

A beiratkozási dokumentumokat nekünk nem a Neptunban küldték el, hanem magunknak kellett megkeresni a beiratkozás dátumaval együtt az interneten. Ha beírod az egyetemed és a kar nevét azzal együtt, hogy beiratkozás, akkor remélhetőleg kihozza. Más esetben sorstarsakat vagy felsőbbéveseket kérdeznék Facebookon. Írj, ha még kell segítség!:)

2023. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!