Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun használatával lenne...

Neptun használatával lenne egy kérdésem. Szóval hogyan kell ezt a beiratkozást intézni?

Figyelt kérdés
Most kezdem az egyetemi tanulmányom. Az a helyzet, hogy megkaptam az utasítást az oktatási és tanulmányi osztályvezetőtől, hogy mi a teendő. Belépés, új jelszó, ügyintézésnél beiratkozás/bejelentkezés, aktiválása, beiratkozási kérelem kinyomtatása stb. Csak én megakadtam, mert nem találom a beiratkozási kérelmet. Ráadásul az aktiválás nem olyan, mint, amit az internetes útmutató mutatja. Nem mutatja ki, hogy passzív vagy aktív hallgató például. Én rányomtam a pipára, hogy csak aktív, utána listázás. Viszont én alatta semmilyen beiratkozási kérelmet nem találtam. Ettől én rettenetesen ideges vagyok, mert ha nem lenne beiratkozási kérelem még, akkor nem küldene most, ma az egyetem, hogy nyomtatva hozzam magával a diák a személyes bejelentkezésen. SOS Kérem a segítséget!

2023. aug. 21. 21:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segítéséget, amiket nyújtottatok. Igen, lehet, hogy meg kéne kérdeznem a felsőbbéveseket is. Tényleg nagyon köszönöm szépen. (Egyébként nem tudom, hogy mit jelent az, hogy büfé egyetem. Az ilyen élelmiszeripari intézmény? Biztos finom lehet a kaja.... )
2023. aug. 22. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!