Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom aktív státuszra...

Nem tudom aktív státuszra állítani a félévem a neptunban. Mi lehet a gond? Semmelweis Egyetem

Figyelt kérdés

Próbálom napok óta úgy ahogy leírták, de nem nyílik a kis fül a félévnél, nem enged semmit. Nem értem.

Első éves vagyok.



2023. aug. 21. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Személyesen voltál már beiratkozni? Nálunk csak azután engedi.
2023. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Biztos beiratkozási időszak van már? Nekünk pl csak szerdától lehet majd beiratkozni.
2023. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Tegnap kezdődött a regisztrációs időszak.
2023. aug. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Augusztus 28-szeptember 1 között van a beiratkozás, nekem augusztus 29.-én kell mennem az egyetemre, mert szakonként vagyunk beosztva. De nem értem, mert a tárgyfelvétel szintén fenti időszakban van, augusztus 28-tól, előtte kellene a neptunban regisztrálnom.
2023. aug. 22. 08:50
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Miért kellene előtte regisztrálnod? A tárgyfelvételi időszak nem csak egy nap. Ha külön nem kötötték ki ezt, hogy meg kell csinálni. Nálunk rég zajlik az első körös tárgyfelvétel, amikor még az elsősök nem csinálnak semmit, mert még nem iratkoztak be.
2023. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

5, regisztrálni kell, mert amíg nem aktív a félév, nem lehet tárgyat felvenni.

És ezek függetlenek a beiratkozástól.

2023. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5, ezt írja az egyetem:

"A tárgyfelvétel előtt a neptun-rendszerben az aktív félévet létesítő hallgatóknak először regisztrálni kell!"

2023. aug. 22. 13:06
 8/8 anonim válasza:
Nekem sem engedi. Tegnap voltam bent az egyetemen az informatikus se tudta megcsinálni. Hétfőn hívom majd fel őket, hogy segítsenek mert így a tárgyaimat se tudom felvenni és csak dísznek van a Neptun 😅😂
2023. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!