Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Semmelweisen a...

Milyen a Semmelweisen a hallgatói élet?

Figyelt kérdés
Elsôsorban az ÁOK érdekelne, könnyû-e barátkozni, sok jó program van-e.

2023. júl. 10. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Program a SOTE ÁOK-on???? Az van, öcsém!

Úgy reggel 6-tól éjjel 2-ig tanulás, az a program, máskülönben úgy kihullasz az első félévben, mint a győzelmi zászló.

Mindez természetesen a szorgalmi időszakra vonatkozik, és nem a vizsgaidőszakra, amikor már a vizsgákra kell készülni.

2023. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van SOTE-ÁOK-ról barátom, sok program van. :)

[link] egy kis ízelítő, ha még nem láttad esetleg.

2023. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-essel ne foglalkozz kérdező, látszik hogy semmi köze hozzá...vagy lehet valamiért "kihullott az első félévben" és azzal próbálja nyugtatni magát, hogy a többiek biztos csak azért maradtak bent, mert 0-24 tanultak és semmi más életük nem volt.

Egy kis önismeret, egy kis időbeosztás és lesz időd minden másra is a tanuláson kívül, sőt kell is, mert ha semmi más nincs az életedben nagyon hamar ki fogsz égni.

Érdemes elmenni a gólyatáborba, egyrészt mert nagyon király, másrészt megismerkedhetsz a leendő csoporttársaiddal éééés a felsőbbéves mentoraiddal. Ők egy-egy egyetemi csoportot támogatnak és egész ősszel viszik a gólyáikat az egyetemi programokra, szóval ha máshol nem ezeken tudsz majd barátkozni. Vannak még hallgatói szervezetek, mind kicsit más, az IÖCS inkább bulikat, programokat szervez, a BOE szakmaibb, a HÖK meg ugye a hallgatói képviselet az egyetem felé. Meg van még pár jóval kisebb csoport. Ezekhez is tudsz csatlakozni és ismerkedni másokkal, az egyetem más karáról vagy akár külsősökkel is.

De igazából rajtad múlik mennyire nyitsz és keresel barátokat. Meg persze a többieken is. Az én csoportom például annyira nem volt összejárós, de egy másik csoport igen és én velük barátkoztam inkább. De nagyon kevés olyan emberrel találkoztam itt, aki teljesen rossz arc volt, általában érdeklődők és nyitottak, szóval meg fogod találni a neked való társaságot.

2023. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!