Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE IK PTI 2. félév után...

ELTE IK PTI 2. félév után hová tudnék menni gyakorlatra? Elég már a tudásom hozzá?

Figyelt kérdés
Azt ajánlották az egyetemen, hogy 2. félév után keressünk munkahelyet és kezdjünk dolgozni gyakornokként. Kb mindenből 4-es lettem, szóval jól teljesítettem, de nem érzem, hogy középiskolás programozáshoz képest túl sokat tanultunk volna, nem tudom ezzel milyen munkát tudnék végezni.

2023. aug. 31. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

"nem tudom ezzel milyen munkát tudnék végezni"


Ha te magad sem vagy tisztában azzal hogy mi az amit el tudnál végezni akkor szerintem te nem vagy alkalmas egy pozíció betöltésére. Legalább próbálj meg létrehozni valamit magadtól hogy egyáltalán sikerül-e...


Pl ha azt mondanám hogy fejlessz le egy kétszemélyes multiplayer Tic-Tac-Toe játékot és hozzá egy webes felületet amit deployolsz a cloudban, hogy az emberek távolról tudjanak egymás ellen játszani meg tudnád valósítani? A játék logikáját össze tudnád rakni? Beágyazni be tudnád egy weboldalba? Deployolási folyamat menne? Cloudban ki tudnád élesesíteni? Adatbázist tudnál dedikálni hozzá?


Ilyen kisebb projektfeladatok gyakorlásával tudsz készülni arra amit egy munkahelyen elvárnak. Viszont ha egy középiskolás szintjén van az IT tudásod akkor kétlem hogy bárhová felvennének de inkább győződj meg róla és add be gyakornoki helyekre. Pl: Mind-Diák szövetkezet vagy Schönherz-en nézegess nyitott pozikat

2023. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!