Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben (Egyetem vs halasztás) ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Azzal a problémával fordulok felétek, hogy régebben érettségiztem nem túl fényes eredményekkel (sok dolog összejött, nem volt megfelelő támagatásom sem se lelkilek se anyagilag) a tervem az volt eredetileg jövőre jelentkezek egyetemre (mérnökinfó szak, szívem szerint óbudai / rosszabb esetben széchenyi) ennek megfelelően ki is akartam javítani legalább 2 érettségit (legyen valami alapom sokat is felejtettem) matek és infó. A matekot most ősszel terveztem már rá is függtem eléggé szinte egész nap gyakorolok infót meg tavasszal így elosztva a jobb eredmények érdekében.( jelenleg vannak kétségeim mind a tanulás téren sikerül-e és ha el is érem az adott %-okat amiket szeretnék azután is , hogy van-e affinitásom a kiválasztott szakhoz.) Na de most a nagy csavar szimplán poénból jelentkeztem egyetemre pótfelvételin a "pocsék" pontjaimmal és fel is vettek DUE-ra levelező (ide nem igazán járnék) a kérdés az tudnék-e valamilyen tárgyat elfogadtatni ,ha sikerül az óbudai avagy széchényire jelentkezni (amiket nézegettem nem teljesen fedi át a 2, 1. és 2. féléves mintatanerv ha sikerülne is valami nem biztos , hogy nyerek vele akár 1 félévet is a ráépülések miatt).


Bármilyen tanácsot elfogadok amit ajánlotok és megfontolom.



2023. aug. 31. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ktg-térítéses képzésre vettek fel.

Én halasztanék, ha lehet az első két félévben, és ezt a pénzt inkább arra költeném, hogy valaki felkészítsen egy jobb érettségire. ha jövőre mégsem jön össze a tervezett suli, akkor meg ott van végső mentsvárnak a DUE.

2023. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!