Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki nem...

Van itt olyan ember aki nem fejezte be az egyetemi tanulmányait? Ha úgy döntök, hogy nem fejezem be az egyetemet, akkor mindent vissza kell fizetni? Hogy mükődik a visszafizetés? Lehet részletekben fizetni?

Figyelt kérdés
Államilag támogatott nappalis hallgatói jogviszonyom volt, s abszolváltam. De annyira rettenetesen szorongok, hogy kezdem azt érezni nem ez az én útam... A szakdolival nagyon nehezen haladok a szorongás miatt, s már magam sem tudom, hogy akarom e ezt a diplomát. Persze látom az előnyeit, de nem akarom hogy teljesen rámenjek mentálisan.

#hallgatói szerződés #Egyetemi tanulmányok abbahagyása #Egyetemi tandíj visszafizetése #Hallgatói kötelezettségek
2023. szept. 2. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Van, 2 egyetemet is otthagytam. Igazából a kérdést sem nagyon értem, mikor és mit kellett volna visszafizetni?
2023. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ledolgozhatod Magyaro.-n bejelentett munkaviszonnyal. De inkább fejezd be, nagyon közel vagy már a végéhez.
2023. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont az utolsó akafály elől futamodsz meg? Nagy hülyeség lenne. Ha azt írtad volna hogy 1.-2. éves vagy, és ott jössz rá hogy nem a te utad, én is azt mondom hogy hagyd a francba, de itt már gyakorlatilag elvégezted. Megírod a szakdolid, megvéded, meg elmondasz 1-2 tételt és van egy diplomád. Tök mindegy hogy mit kezdesz majd vele. Csak legyen meg :)
2023. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!