Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenhol így darálják a...

Mindenhol így darálják a tananyagot felnőtt képzésen?

Figyelt kérdés

Bevallom kicsit gyengébb képességű vagyok, nehezebben értek meg dolgokat lasabb vagyok valamivel, az meg még annyira sem segít h ledarálják a tananyagot. Rengeteg információt mond el a tanár gyorsan 45 percben besűrítve, úgy h nem lehet azt követni. Ír a táblára, én másolom a füzetbe közben magyaráz még lényeges dolgokat. Én meg nem tudok egyszerre figyelni és írni. Aztán törli a táblát, felét tudtam csak leírni, utána új dolgokat is ír. És beszél és beszél, de azt is hadarva mintha sietős lenne a tanárnak. Aztán az óra végén megkérdezi h érthető volt e. Hát k. Nem.

Nincs az mint régen volt nappali rendszerben hogy szépen komótosan lassan elmondja a tanár és meg is ismétli úgy hogy érthető legyen. Hagynak időt hogy leírja az ember rendesen, és közben nem szövegelt annyit a tanár.

Miért nem lehet így normálisan megtartani az órát?

Nekem van csak ilyen rossz tapasztalatom ezzel?


2023. szept. 18. 15:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!