Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha lenne fél millió forintod,...

Ha lenne fél millió forintod, milyen tanfolyamot végeznél el belőle, pályaváltás előtt álló felnőtt férfiként?

Figyelt kérdés

Vendéglátós voltam, vagyok. Mást keresek ami nem feltétlen ilyen stresszes, vagy legalább ne kelljen hetente 50-60 körüli órákat dolgozni, állandó hétvégékkel és estékkel.

Függetlenül tőlem, ti milyen tanfolyamba fektetnétek be ha lenne ennyi pénzetek egyben erre a célra?


/A számokhoz sosem értettem, így "számolós", sok logikát igénylő képzések felejtősek.


2023. ápr. 19. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként bármi mást írhattok.
2023. ápr. 19. 19:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tanfolyamot végeznék, ami érdekel. Lehet leélni egy életet úgy, hogy olyan munkát végzel, amit utálsz, csak nem érdemes.
2023. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak nem biztos hogy abból megélnék.

Gondoltam C, C+E, vagy D kategóriás jogsira. Gondoltam targoncás jogsira. Ezeket relatíve rövid idő alatt el lehet végezni, és van is meló. De nyilván ennél nagyobb a "választék", csak én nem látok bele sokmindenbe.

2023. ápr. 19. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

A jogsi szerintem jó ötlet, de én futárnak mennék vele. Szeretek furgonokat vezetni.


Én egyébként villanyszerelőnek mennék, érdekel ez a munka és szívesen is csinálnám. Napelemeket telepítenék vele.

2023. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szereznék nyelvvizsgát angolból. Ha már van, akkor magasabb szintűt.
2023. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!