Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni méltányosság...

Tudnátok segíteni méltányossági kérelmet írni?

Figyelt kérdés

Nem kaptam rendszeres ösztöndíjat az egyetemtől (Debreceni Egyetem).3 ponttal csúsztam le a ponthatártól , mint kiderült meglett volna a pontszámom csak nem jó adtam be a pályázatott nem csatoltak a kistesómnak az anyakönyvi kivonatát és így nem tudták eltartott személyként elfogadni. Beszéltem a szociális irodával azt mondták hogy ezt is írjam bele és hogy kapok rendszeres gyermekvédelmi támogatást az önkormányzattól csak ezt még nyáron mikor volt a jelentkezés nem tudtam beadni mivel jogviszony igazolás kellet a gyermekvédelmi megigényléséhez , amit csak szeptemberbe kaptam beiratkozás után.

Valaki tudna segíteni hogy fogalmazz meg mert mondta a csávó hogy lehet nem kapom meg mert ilyenkor magasabb a pontszám felülvizsgálatkor. Elég nagy szükségem lenne rá mivel ebből fizetném a kolit is. Ja és még azt mondta hogy lehet átkerülnék a kiemelt csoportba mivel hátrányos helyzetű vagyok .



2023. okt. 12. 13:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!