Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítene valaki? Gyógytornászo...

Segítene valaki? Gyógytornászok, vagy gyógytornász hallgatók segítségét kérném.

Figyelt kérdés

Első éves hallgató vagyok és segítségre lenne szükségem mozgás elemzésben. Nincs semmilyen könyv, vagy egyéb tananyag, amiből fel lehetne erre készülnöm, csak az van, amit gyakorlaton hallok.

Kicsit kezdek kétségbeesni, mert nekem csak az órai magyarázat nem elég, szükségem lenne kézzel fogható tananyagra is.

Lenne itt esetleg valaki, akivel át tudnék privátban beszélni pár mozgást? Nagyon meg szeretném érteni a mechanizmust. Nagyon sokat segítene, bármilyen segítséget elfogadok.


Előre is köszönöm!



2023. okt. 17. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Megnyitod a tantervet, megkeresed az adott óra pontos megnevezését, ezután pedig megnézed a tantárgy részletezését, ami tartalmazza a követelményeket, a félévre vonatkozó felosztást, az osztályozási rendszert és az AJÁNLOTT irodalmat is.

Ezt kötelező elkészíteniük az oktatóknak és rendszerint minden egyetemen elérhető, szóval csak keresgess és választ fogsz kapni a kérdéseidre.

2023. okt. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha tudsz angolul, akkor ezt a könyvet olvasd el, sokkal jobb, mint bármelyik magyar nyelvű: Joint Structure and Function: A Comprehensive Analysis

szerző: Pamela K Levangie, Cynthia C Norkin

2023. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha pedig nem tudsz angolul, akkor ezt keresd meg, az alapok ebben is benne vannak: Balogh Ildikó: Mozgás ABC
2023. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. okt. 17. 19:13
 5/5 anonim válasza:

Szia.

Én másodéves vagyok szívesen segítek.

dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!