Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott angol középszintű...

Előrehozott angol középszintű érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ötéves gimibe járok, idén vagyok 10.-es és gondolkoztam, hogy év végén csinálnék előrehozott angol középszintű érettségit. Annyira még nem tudom, hogy mennek a dolgok, barátnőm azt mondta ahhoz kéne osztályozó vizsgát is tennem. Ez hogy működik? Szerintem képes lennék egy középre, emeltre már vannak kétségeim. Szerintetek megérni? Nyelvvizsgám nincs, tervezek csinálni.

Még egy kérdés, mivel választani kellett 2. nyelvet én az olaszt választottam és gondolkoztam, hogy azt választanám 5. tárgynak, akik ebből érettségiztek milyen szintű kb.? Mennyire nehéz?

Igazából totálisan meg vagyok lőve, hogy mit csináljak.

Köszönöm előre is!



2023. okt. 20. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Az olasz B1 szint körül van. Én nem nagyon ajánlanám 5. tárgynak, mert azért 4 év heti néhany órás tanulás után elég necces hogy jól sikerüljön. Persze ez attól függ hogy állsz belőle.

Szerintem az angollal még ráérsz jövőre.

Nem tudom mi lenne a cél, hol tanulnál tovább, mert érdemes ezeket a terveidhez igazítani

De ha év végén letennéd az angolt, akkor áprilisban osztályzó vizsgát kell tenned a 11-12es anyagból. Ezt iskolánként a tanár határozza meg, nála kell érdeklődni

2023. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!