Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt hogy hivatkozzam le a...

Ezt hogy hivatkozzam le a szakdolgozatba?

Figyelt kérdés
Van egy ábra amit készítettem olyan adatokból (bevétel) amit egy étterem vezetőtől kaptam. Leírtam az ábra alá, hogy xy ábra _ cím és forrás: de ide nem tudok milyen linket írni…

2023. okt. 25. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én köszönetnyilvánításban említeném az éttermet és a vezetőjét, akitől az adatokat kaptam, de ha mindenképpen forrásként kell, akkor valami olyasmi, hogy a

Forrás: a Salmonella Étterem bevételi adatai 2020. január 3-a és 2022. december 24-e között (az étteremvezető hozzájárulásával).

Ez linknek elég, nem gondolom, hogy URL is kell mellé.

2023. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a konzulensed, mivel erre egyetemenként fix hivatkozási szabályok vonatkoznak. Amennyiben rosszul hivatkozod le, akkor pontlevonás jár érte.


Nálunk szimplán saját szerkesztés XY alapján címszó alatt hivatkozunk rá.

Amennyiben nem idei év adata, akkor a beszámoló is megfelelő link hozzá.

2023. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!