Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat kérdőívben...

Szakdolgozat kérdőívben elírás, szerkeszthetem miután már kitöltötték vagy ne nyúljak bele? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdőívemet google féle űrlapon csináltam meg és már jó páran kitöltötték. Viszont, nemrég vettem észre, hogy kéne egy-két dolgot javítanom, mert elírtam vagy törölnöm kellett volna, csak elfelejtettem (ilyenek pl. szavak és más szóval leírni vagy egyik résznél törölni egy lehetséges választ, igazából nem megtévesztő, csak nem odavaló).


A történethez hozzátartozik, hogy három célszemélytől kérdezek és az elsőnél átírtam, a másik kettőnél meg jól lemaradt (az adott szót más szinonimával írtam + egy válasz lehetőség bent maradt ott, ahol nem kellett volna és egy szemfüles meg is találta, természetesen azt jelölte :) )


De nem is merek már belenyúlni így, hogy kitöltötték. Lehet úgymond "szabadon" szerkeszteni az ilyen dolgokat vagy hagyjam és ne nyúljak bele?


Előre is köszönöm!



2023. okt. 25. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval azt kérdezed, hogy hagyj-e valamit hibásan? NEM!


A szakdolgozat téma amúgy sem érdekel sok embert, ezt simán lehet kendőzni, soha senki sem fog rájönni.

2023. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Módosítottam végül nem sokkal a kérdés után.
2023. okt. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!