Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes erre...

Szerintetek érdemes erre rákérdezni?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy részt vettem egy versenyen,ahol kódok alapján vettünk részt.Az eredményt is kódok alapján írták,és csak az első pár helyezett van kiírva.Nekem az a problémám,hogy én tudni véltem a kódom.Viszont a kód,amire emlékeztem,az egy másik kategóriás résztvevőhöz van írva ,és ki van írva a neve is.De,a többi kódot meg ha nézem,nem emlékszem úgy,hogy az enyém lenne.És,ez nyelvi verseny volt,szintek szerint és,az a kód a középfokosokhoz van beírva.Én egyébként elvileg felsőfokra jelentkeztem,de már magam sem vagyok biztos benne,hogy nem írták-e el,vagy ilyesmi..mert a felsőfokos kódok közül max.egy ami hasonlít arra ,amire emlékeztem.És,ha a feladatlapra gondolok,nekem inkább tűnt középfoknak mint felsőfoknak.


Van értelme rákérdezni erre?Létezik,hogy elírták?



2015. ápr. 28. 13:49
 1/1 A kérdező kommentje:

Ezt kihagytam,de azért is gondolom még hogy elírhatták (de persze lehet tévedek),mert a kódomban a számok előtt "k" volt írva.És ez akár utalhatna a "középfok"-ra is.

Szerintetek van benne valami,vagy csak túlgondolom?

2015. ápr. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!