Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sokan gondolkoznak azon, hogy...

Sokan gondolkoznak azon, hogy az orvosira való bejutás érdekében (pontszámok miatt) 2024-ben 3 tantárgyból fognak emelt érettségit tenni?

Figyelt kérdés
pl: biológia, kémia (ami kötelező) + mondjuk latin, vagy bármi más...
nov. 30. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Én gondolkodtam, de inkább műveleti tartalékos leszek, nekem egyszerűbb.
nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ennek mi értelme van? Úgyis csak 2 tárgyból nézik az emeltet, a harmadik ugyanúgy 67 pontról indulna.
nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem értettem igazán, az osztálytársam velem együtt az orvosira készül és ő latinból is emeltezik pluszban... nem tudom hogy ilyenkor hogy van a számolás.
nov. 30. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják beszámítani a latint neki, mivel nem felvételi követelmény. Az emeltből is csak kettőt néznek.
nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mostantól hogy lesz, de ha járni fog 2 emeltre a plusz 50 pont és max 100 plusz pont lehetséges, akkor kifejezetten szívatja magát, hiszen a bioszra meg a kémiára fogja megkapni a 100-at, latinból meg már semmit nem kaphat. Cserébe elveszi magától az időt a többire való készülődéshez.
dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 nem fog járni pluszpont az emeltekért orvosin....
dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor pláne. Van, hogy jobban jövünk ki, ha csak közepezünk, hiszen nem mindegy, hogy 98% középszint vagy 70% emelt.


Amúgy szerintem gusztustalan, hogy azok fognak bekerülni hamarabb orvosira, akik nem kenik-vágják az emelt kémiát meg biológiát, csak azért, mert a közepet jól megírták.

dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!