Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Miatta...

Mit csináljak vele? Miatta rossz minden

Figyelt kérdés

Szóval van az apám 47 éves, 2 éve teljesen abba hagyta a dolgozást otthon ül semmit nem csinál, se a ház körül, nem dolgozik semmi, nincs jövedelme ....interneten keresztül és mostmár 2 éve személyesen is ( mármint találkozik is a nőkkel ) csalja az anyukámat.


Anyukám egyedül dolgozik 2 állásban hétvégén,és hétközben is de még ígyis szükösen élünk meg.


Emiatt nagyon megromlott a kapcsolatom az apámmal mert folyamatosan veszekszek vele hogy mit képzel stb stb

Akkor minek csinált meg minket, meg minek vállalt családot ha nem bír felnőttként viselkedni.



Annyira nagy lelki problémáim vannak emiatt, ki akartam ezt adni magamból...


Senkinek nem tudom elmondani mert szégyellem hogy ilyen ember az apám...


Miatta bizonytalan a testóm továbbtanulása is...


Egyszerűen nem bírja felfogni hogy egy normális embernek dolgoznia kell hogy eltartsa a családot, de ő azzal van hogy nem akar dolgozni, nem érti meg hogy másképp nem lesz pénzünk....


Anya folyamatosan zavargatja hogy menjen el, nem akar vele együtt élni és egyszerűen nem megy el...



Köszönöm hogy ezt leírhattam.

Nem tudom mit lehetne neki mondani hogy lehetne rávenni erre hogy dolgozzon...felnőtt ember létére


dec. 7. 22:23
 1/4 anonim válasza:
100%
Anyukádnak kellene lépnie (pl beadni a valópert). Ezt nem neked kell megoldanod, attól függetlenül biztosan iszonyú nehéz élethelyzet elé állít titeket.
dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért megkérdeztétek tőle miért farolt így ki , vagy csak kiabáltok vele .
dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele szépen beszélni de felkapja a vízet és kiabál...egyszerűen csak annyit mond hogy nem akar dolgozni...

Nem érti meg hogy ezzel rosszat tesz nekünk hiszen nem lehet rá számítani...továbbtanulásban sem.



Már elváltak, és még mindig nálunk lakik....egyik pillanatban azt mondja szereti anyukámat, a másikba pedig a földbe kívánja...

dec. 7. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni
dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!