Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kaptam egy...

Mit csináljak, ha kaptam egy rossz jegyet?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy 1est az egyik tantárgyból. Kezdjük ott, hogy kitünő tanuló vagyok és ez nem jellemző rám. Másrészt pont ebből a tantárgyból szereztem ezelőtt egy 3mas tz-t ami szintén nem jellemző rám, de így most 4-es alá ment az átlagom. Ezzel még az a probléma, hogy mindjárt itt a félév és nekem ez a félév beletartozik a továbbtanulásba. A többi rántárgyból sikerül 5ösnek lennem, de idén ez a tantárgy most valamiért nem megy. És már javítani sincs nagyon időm.

Valami tanács vagy bármi?


2020. dec. 6. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
A tanácsom, hogy töröld a regisztrációd, mert ahhoz legalább 16 évesnek kell lenni. Biztos elkerülte a figyelmed.
2020. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gyűjtőmunka?
2020. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd, hogy javítani akarsz.
2020. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 nem 8.-os vagyok. De azért köszi:)
2020. dec. 8. 15:21
 5/6 A kérdező kommentje:
#2, #3 szeretnék én is javítani, de mielőtt megkértem volna, a tanár kijelentette, hogy már mindjárt itt a félév és nem lehet javítani.
2020. dec. 8. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A félévi jegy nem számít bele az egyetemi felvételibe.
2020. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!