Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online oktatás adás egyetemist...

Online oktatás adás egyetemistaként. Megérni belevágni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és sajnos a város ahol élek, kevés lehetőség van diákmunka szempontjából. A neten böngészve rátaláltam egy oldalra, ahol egyetemistaként tudok online órát tartani, viszont kétségeim vannak efelől.

Jelenleg művészetet tanulok és rendkívül érdekel ennek minden ága, viszont nem vagyok biztos benne, hogy pontosan, esetleg minden kérdésre egyből tudnék válaszolni. Aki esetleg ilyen cipőben volt de mégis belekezdett az online óraadásba, tanácsokat, tapasztalatokat, esetleg ennek a pozitív illetve negatív oldalát letudná nekem írni?


A válaszokat előre is köszönöm



jan. 7. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Számlát tudsz róla adni?
jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

Az első válasz jogos, ha a fizudat nem feketen szeretnéd kapni.

Amúgy általában nagyon kevés az az eset hogy mindenre tud válaszolni egy oktató, ilyenkor egész egyszerűen azt mondod hogy nem tudsz pontos választ adni, de utánanézel. És következő alkalommal válaszolsz neki hosszabban.

jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Az első válasz jogos, ha a fizudat nem feketen szeretnéd kapni."


Online oktatás esetén azért gyorsan kibukik ha valaki adót csal. Először is kiváltod az egyéni vállalkozóit, beszélsz egy könyvelővel majd az adózási szabályokat ismerve belekezdesz. Az kérdéses hogy művészet területen mennyire van igény ilyenre, ha tippelnem kellene inkább veszteséges leszel mint nyereséges.

jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!