Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nővér/ápoló szeretnék lenni,...

Nővér/ápoló szeretnék lenni, nagyon meg fogom bánni ha leadom a kémia fakultációt?

Figyelt kérdés
11es vagyok, az alapok mennek, de semmi több. minden óra kínszenvedés (amihez a tanár tanítási stílusa is hozzájárul), és félek hogy ha így megy tovább előbb-utóbb megbukok, ami gáz lenne, mert már beszámítanak a jegyeim az érettségibe. Szóval úgy döntöttem inkább fakultációt váltok és átmegyek magyar-irodalomra, mert azt legalább szeretem. Nagyon durva a kémia ápolói szakon? Meg fogom bánni hogy leadom a fakultációt? Vagy ráérek egyetemen megtanulni a dolgokat?

jan. 17. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A nővérire laza a kémia, úgyhogy nyomd csak be. Irodalommal mihez kezdenél?
jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Fölösleges kínozni magad. Egyáltalán diplomás ápoló akarsz lenni, vagy hol akarsz továbbtanulni? Egy sima ápolónak nem kell egyetemi képzés!
jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az irodalom is szerepel azok kozott a tantargyak kozott amikbol ketto kotelezo erettsegi tantargy a szak szempontjabol.

Mindenkepp szeretnek diplomat szerezni, eddig a Semmelweis egyetemen gondolkodtam.

Felvirol szerzem az infoimat, nem tudom mennyire van frissitve az oldal, de legutoljara amikor neztem 285 volt az apoloira a ponthatar ha jol emlekszem?

jan. 17. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
#3 De mire kellene a magyar fakt? Faktra járni nem kötelező, és nem is biztos, hogy sok értelme van, ha nem akarsz emeltezni (márpedig magyarból nem lenne jó ötlet). Középszinten pedig nem nehéz megírni jól a magyar érettségit, úgyhogy ahhoz nem szükséges a fakt.
jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A biológia fontosabb.
jan. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a sulinkban kötelezően 2 faktra kell járni.

Nekem az első biosz, amiből emeltezni szeretnék majd, magyarból valószínű nem fogok.

jan. 18. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Én a helyedben vagy bioszt vennék fel vagy valami egészségügyi érettségit tennék. Az a tudás amit kapsz az első féléven biztos jól jönne.
jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es azt elfelejted, hogy a diplomás ápolók több fizut kapnak.
jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!