Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény erről? Járok...

Mi a vélemény erről? Járok matekból egy magántanárhoz, aki mindig hibátlanul megcsinálja előttem a házi feladatot 5000 forintos órabérbe, de..

Figyelt kérdés
De én a magánóra végén egyedül, önállóan ismét megcsináltam emlékezetből, és nem másolom le a magántanár hibátlan munkáját. Az általam elkészített feladatmegoldást mutattam be az iskolába, amiben van hiba. Nem kapok jeles osztályzatot, hanem rosszabb jegyet kapok az önálló munkára, de önállóan csinálom meg a házit. Amikor elmondtam ezt a magántanárnak, nem értette, mivel azt hitte, hogy azt adom be, amit „közösen” a tanárral csinálunk az órán. A többi diákja amagántanárnak mindig a magánórán megcsinált feladatot adják be, és jobb jegyet kapnak rá mint én. (Van olyan osztálytársam, aki ugyanahoz a maganántanárhoz jár mint én, és láttam a füzetébe, mivel ugynaz volt a gondolatmenet, amit a magántanárral csináltunk, és tudom, hogy ő is odajár mint én). Elmondtam a tisztelt magántanárnak, hogy ez nem korrekt, mivel ez nem önálló tudás. Azt is megemlítettem, hogy nem lenne korrekt azzal szemben, akinek nincs pénze magántanárhoz menni, az is önállóan csinálja meg a házit.
jan. 26. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

A gondolatmenetet megtanította neked.

Annak alapján írtad meg, de hibásan.

Te vagy a hibás.

jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Micsoda bolseviki gondolkodásmód, hogy “nem korrekt azokkal szemben, akik nem járnak tanárhoz”?!


Te jársz, de minek? Korlátolt is vagy, hibásan oldod meg.


Netán anyád adja a pénzt az osztálytársadnak?!


Rendet kéne tenned a fejedben.

jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Ez egy tökéletes jövő generációs politikus. Amire magától képes vagy puskából, az a világ legnagyobb teljesítménye. Bármi szrt csinál az meg más hibája, amit meg is ideologizál. Hajrá, kispcs vagy még, de remélem nagyfsz lesz belőled.
jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az mivel lenne jobb, ha beadom a hibátlan munkát, amit nem én csináltam? Egyébként diákmunkából fizetem a tanárt...
jan. 26. 11:25
 5/7 Mojjo ***** válasza:
100%
A magántanárnak nem az a feladata, hogy megoldja a házi feladatokat, hanem az, hogy megtanítsa, hogyan kell az ilyen típusú feladatokat megoldani. Teljesen rendben van, hogy nem az általa megoldott feladatot adod be, teljesen rendben van, hogy megpróbálod magad egyedül megoldani - igazából ez a legjobb, amit tehetsz. Nem csak az igazságosság szempontjából - abból is -, hanem azért mert azzal, hogy megpróbálod magad megoldani a feladatot, teszel is valamit a saját matematika tudásodért. Szóval jól csinálod, igazad van. Egyetlen apró dolgot javasolnék: miután megoldottad magadtól a feladatot, nézd össze a magántanár által megoldott verzióval. Nézd meg, ugyanaz jött-e ki neked, mint neki, ha nem, próbáld megtalálni a hibát. Ha nem megy, következő magánórán nézesd át a magántanároddal, hol csúsztál el. Így fogsz tudni igazán fejlődni.
jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress másik tanárt. Ő nem tanít. Az nem tanítás hogy megmutatom a megoldást. A logikát kéne megérteni
jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Én kevesebbet kérek, online is adok órát, és meg is tanítom rendesen az anyagot, nem csak begyakoroltatom a feladatokat.


Szóval, ha gondolod, keress meg.

jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!