Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol! Valaki le tudná nekem...

Angol! Valaki le tudná nekem ezt a pár sort fordítani, pontosan? Nagyon meg kösszönném.

Figyelt kérdés

It's pretty clear to everyone that we're not exactly dominating trade in this area but we could certainly do worse, at least that's what the other members are claiming. If our previous track record is anything to go by, our parliament are not very likely to come to any sort of agreement anytime soon unless someone is able to talk some sense into them.


Ez lenne az a pár mondat, angol magántanárom adta házinak, viszont nem készített föl. Beírtam a Google fordítóba, értelmetlenségeket hozott ki. (Rgyébként 8 oldal megvan, már csak ez hiányzik.) Nagyon megköszönném, ha segítenél rajtam, hálás, és boldog lennék:) Előre is köszi!



2016. jún. 30. 11:32
 1/3 chtt ***** válasza:

Hm, gondolod, ha elsőre nem fordították le, akkor alig több mint két óra múlva több jelentkező lesz rá?

Amúgy megpróbálkoztam a dologgal, alapnak, gondolom, jó, s ha ilyen szövegeket kapsz feladatnak, szerintem Te is tudsz finomítani, magyarítani rajta.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2016. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, hátha:D
2016. jún. 30. 11:48
 3/3 chtt ***** válasza:
oké, igaz, végül is fő az optimizmus :)
2016. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!