Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Borzasztó félév

Mit tegyek? Borzasztó félév

Figyelt kérdés

Elsőéves vagyok mesterképzésen (nem szeretnék szakot, egyetemet írni, mert nem szeretném, hogy felismerjenek. nagyon szégyellem az egészet.)


A félévben sok tárgyam volt (14), és mellette dolgoznom kellett, hogy eltartsam magam. Viszont valószínűleg 7 tárgyam nem sikerült. Az egyik eredményére még mindig várok.

A kilencedik sikertelen tárgynál pedig elbocsátanak.


Mit tegyek? Nagyon magam alatt vagyok. Sajnos ezt a félévet nagyon elszúrtam de dolgoznom kellett mert magamat tartom el illetve önköltségesen vagyok. (Levelezőre átmenni nem opció mert nincs)



Következő félévben inkább kevesebb tárgyat veszek fel ami biztos sikerül, inkább kitolom egy évvel az egyetemet.


febr. 7. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem hagyd ott, nem érdemes szenvedni. Nincs valami másik szak, amely érdekel is és van levelezőn?
febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ráfeszülni erre az egészre, főleg mesterképzésnél. Nekem jó stratégiának tűnik, amit kitaláltál.
febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A mesterképzés rövid. 2 év helyett 3 már nem számit, ha csak az időt nézzük. Pénzben persze nem mindegy.

Ha tudod, folytasd.

febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!