Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes olyan felsőfokú...

Érdemes olyan felsőfokú szakképzést megjelölni, ahol van matematika, ha nagyon rossz voltam belőle?

Figyelt kérdés

Az egyik a turizmus-vendèglátás, a másik logisztika.

Bsc-re esélyem sem lenne bekerülni a matek érettségi pontjaim miatt, de szakképzésre igen. Ezek érdekelnek, csak nem tudom mennyire lenne nehéz a matek. (42% érettségit írtam tavaly, 2-3 voltam belőle)

A harmadik amit megjelölnék az egy bsc szak, bölcsészkaron. Ott nincs matek, csak nem tudom mennyire tudnék vele érvényesülni.

Ma az utolsó nap, hogy eldöntsem miket jelölök meg, ez a 3 esélyes.


febr. 15. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
A Bsc Nemzetközi tanulmányok, és oda feltehetőleg lenne is elég pontom.
febr. 15. 14:57
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Nemzetközi tanulnányok vagy kereskedelem és marketing. Nincs matek egyiken se.
febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kereskedelem és marketingen nézik a felvételi pontoknál bsc-n, nem jutnék be. (Én úgy tudtam, van matek).

De már mindegy is.

Logisztikát (foszk)

Turizmust (foszk)

nemzetközit (bsc)

Jelöltem meg. A sorrenden még 1x változtathatok, de már újat nem adhatok , nem cserélhetek.

febr. 16. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!