Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Találkoztál már ilyen osztályt...

Találkoztál már ilyen osztálytársal, akár évfolyamtársal? többi lent!

Figyelt kérdés
*aki random évközben tanítási napokon volt családi nyaraláson? ha igen milyen érzés volt, amíg mondjuk matekórán sz@psz, ő közben sütteti a hasát valamelyik tengerparton?
febr. 15. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok ez az osztálytárs. Kitűnő tanuló vagyok, évente az a néhány hiányzás nem számít semmit.
febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A lányom magániskolába járt, ott volt aki télen 3-4 hetet is nyaralt egzotikus helyeken. De bárki bármikor elmehetett, minden hiányzást a szülő igazolt.
febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ő megteheti. Azon, hogy te nem. Az semmin nem változtat. Miért kell mindig irigykedni? Te így is úgy is sz@pnal matekórán.Az, hogy ő hol van nem értem mit zavar.😄
febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3as

csak általánosságba kérdeztem. láttam egy tiktok videót a napokban, hogy egy felhasználó csinált egy videót azzal a szöveggel hogy: "amit az osztálytársaim gondoltak rólam mert anya kivett az iskolából minket pár hétre a suliból, minden évben hogy elmenjünk nyaralni valami szigetre de közben a bátyám ruháit hordtam és nem volt telóm"

"daddy! i want a nother pony!"hangra közben. belegondoltam, hogy tényleg van, lehetnek ilyen tipikus osztálytárs típusok, és csak kíváncsi voltam hogy mennyire lehetnek ezek a jelenségek gyakoriak. örülök mások sikereinek. és én is, mi is megtehetném/énk, anyagilag biztos, időmennyiségben már inkább kétséges, de ezt a nyári szünetben bepótoljuk nyugi. nem mintha közöd lenne hozzá amúgy de ha már így felhoztad...

febr. 16. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!