Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4 nap alatt 20 tétel megtanulni?

4 nap alatt 20 tétel megtanulni?

Figyelt kérdés

4 nap múlva vizsgázom jogból és 20 tételt meg kell tanulnom.

Eddig sajnos nem volt egyáltalán lehetőségem elkezdeni munka miatt. (Főállásban dolgozom, ez egy plusz képzés munka mellett).

Most 4 napom maradt mind a 20 tételre. Kb 5 oldal mindegyik tétel, van közötte nagyon nehéz és vannak könnyebbek is. A tételsort kidolgozta valaki a képzésről, így kidolgozni már nem kell, "csak" megtanulni. A vizsga kedden lesz, a holnapi és hétfői napot kivettem nagy nehezen a tanulás miatt, szóval holnap kezdeném a tanulást.

Szóbeli lesz, szóval jó lenne nem beégni a bizottság előtt + eléggé izgulós típus vagyok.

Van valami tippetek hogy hogyan tudnám megoldani a helyzetet? Bármilyen tanács jól jönne. Illetve egyáltalán így külsősként láttok rá esélyt hogy sikerüljön? Muszáj lenne megcsinálnom, hogy időben végezzek, mert a többi tárgy is ott van még...



febr. 15. 18:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
5-ös lett :)
márc. 2. 13:37
 12/15 anonim ***** válasza:
És mi volt a módszer?
márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Minden tételről leírtam a kulcsszavakat, legfontosabb dolgokat, hogy hol miről kell beszélni és annak segítségével tanultam meg 3 nap alatt, utolsó nap ismételtem, visszamondtam.
márc. 2. 13:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Zsír!:)


4és5voltam. :):)

márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tanácsokat! :)
márc. 2. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!