Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Pestszentlőrinc-Pestszentimr...

A Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Felnőttek Gimnáziumáról szeretnék infókat kérni. Van olyan a csoportban, aki most jár oda? Mennyi a hozzájárulás összege? Jó az oktatás? Nyelvet is tanítanak?

Figyelt kérdés

#esti iskola #felnőttek gimnáziuma #fel gimi #estin érettségi
febr. 27. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ezredforduló környékén jártam oda. Akkoriban a Hunyadi Gimnázium épületében volt a kerületi esti gimnáziumi oktatás, A hely azóta egyházi iskola lett. Maga az épület rendkívül nyomasztó stílusú és hangulatú volt. Az oktatás átlagos volt. Az akkori tanáraim már mind nyugdíjban vannak vagy meghaltak, mert már akkor is öregek voltak. Bocsi, hogy semmit sem tudtam neked segíteni, de legalább felidéztél bennem néhány emléket :)
febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A titkárságon mit mondtak?
febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 annni87 válasza:
Szia. Egy éve jártam oda, végeztem el az érettségit. Csak jót tudok mondani! Nagyon jók a tanárok! Van nyelv német vagy angol. 5 ezer ft évente az alapítvámy támogatása amit illik fizetni de nincs tandij. Csak azt bántam ,hogy nem egy jó pár évvel korábban. Egy élmény volt ide járni 😊
febr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
márc. 3. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!