Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Pestszentlőricen vagy...

Milyen Pestszentlőricen vagy Pestszentimrén élni?

Figyelt kérdés
Zaj, biztonság érdekelne, illetve mennyire jó a tömegközlekedés, boltok?

2020. szept. 10. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
nem a legjobb - jó - jó - jó
2020. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Dögunalom, kihalt, a közlekedés elmegy.
2020. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Pestszentlőrincen lakik az egyik ismerősöm. Nem egy cigány van.
2020. szept. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Pestszentlőricen dolgoztam tavalyig 8 éven át. Nekem tetszett, szívesen laknék ott. Kisebbségieket nem nagyon láttam. De az is igaz, hogy nem kis került. Én leginkább a Gilice tér, Gloriett-telep környékén mozogtam. Zaj szerintem nem rosszabb mint más külső kerületekben. Biztonságra se volt panaszom. 8 év alatt nem tapasztaltam semmilyen atrocitást. Boltok tekintetében sincs hiány, a soroksári Auchan, Ikea, Obi, stb is közel van.

A tömegközlekedés jó: Köki metró 20 perc. Én Csepelről jártam, az is csak egy fél óra busszal, ha nincs dugó. Délután 4-5 óra környékén szokott az utóbbi években a Szentlőrinci út elég durván beállni. De ez szerintem máshol is általános sajnos a városban. Éjszakai buszjárat is van, hiszen a közelben van a buszgarázs. Ami kevésbé tetszik, hogy sok helyen nincs megfelelő infrastruktúra ha az ember gyalog akar valahova eljutni. Ez alatt azt értem, hogy még a forgalmasabb utak mellett sincs mindig járda. Esőben az ember gyalogolhat a sárban mag a susnyásban. Bár ha valaki mindig mindenhova autóval tud járni, akkor ez nem szempont. Ezt leszámítva a kerület ezen része szerintem elég nyugis, viszonylag tiszta, rendezett.

2020. szept. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha közel vagy az Üllőihez akkor zajos, egyébként nekem élhetőnek tűnt, sok bolt van, a közlekedés viszont katasztrófa, hacsak nem villamossal jársz be a Határ útig, egyébként csúcsidőben garantált az araszolás.
2020. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!