Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen számológépet érdemes...

Milyen számológépet érdemes matek érettségire vinni?

Figyelt kérdés

márc. 1. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Amit tudsz használni. Nem érettségire, hanem már két éve be kellett volna szerezni és megtanulni használni. Bár lehet a mai érettségi megáll az 5+5-ben, nem tudom.
márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hejj régi idők...

Amikor még a számológépre is kötelező kikötés volt vizsgakor, hogy CSAK egyszerűen "számolófunkciója" lehet. Ha volt valami extra százalék,lineár...stb mifene rajta, azt tilos volt bevinni.

márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
casio fx 991 CE X magyar nyelvű
márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sharp EL-W506T


Vagy azt amit már legalább 1 éve használsz. Mert ha az érettségin váltasz sharp-ról casio-ra vagy fordítva akkor minden funkciót 5 percig fogsz keresgélni és azokat is hibásan ütöd be..

márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
CASIO FX-991cex ahogyan a 3-as írja. Alzán lehet venni például.
márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Casio FX-911CEX számológépet használtam (amit érettségi előtt egy hónappal vásároltam), és néhány óra alatt megtanultam melyik funkció hol található rajta. Az érettségin fennakadás nélkül tudtam használni.

Nyugodtan szerezz csak be egy számológépet, akinek egy évig kell ilyesmit gyakorolnia, az el sem jut az érettségiig.

márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!