Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diplomaosztóra kiket érdemes...

Diplomaosztóra kiket érdemes meghívni, hány ember lehet velem?

Figyelt kérdés

Elvileg ha minden igaz, a MÜPA-ban lesz majd a diplomaosztó, 10-14 óra között elvileg, de fogalmam sincs, hogy mekkora a befogadóképessége, illetve hogy általában ide szülőkön kívül meghívhatok-e 1-1 nagyszülőt, középiskolai barátnőt, esetleg velem lehet-e a kiskutyám, ha már ő is végigszenvedte velem a képzést :D (utolsót tudom, hogy itthon nem sok esélye van, csak külföldön láttam, hogy voltak akik kis ölebbel vették át a diplomájukat)

Talárt ilyenkor biztosít az egyetem/megtudjuk venni, van az egyetemtől függetlenül kell intézni?


márc. 5. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A TO időben közzé fog tenni egy tájékoztatót ezzel kapcsolatban. Nekünk pl. anno az egyetem oldalán, a belső tanulmányi felületünkön is kitették, a Neptunban és e-mailben is elküldték ugyanazt, hogy tévedésből se kerüljük el az infókat. Amire pedig nem kapsz választ abból (pl. a kiskutyás kérdésre vélelmezhetően nem fognak külön kitérni), azzal kapcsolatban írj nekik, az a biztos.
márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Arról majd kaptok tájékoztatót, hogy hány főt lehet meghívni, de általában nem csak a szülők férnek bele. Nálunk fejenként 6 vendéget lehetett hozni. Állatot kizártnak tartom, de őszintén szólva nem hiszem, hogy a kutyád élvezné a diplomaosztót.

Talárt nálunk a helyszínen kellett bérelni, nem kellett intézni külön semmit.

márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd ír a TO, de nálunk pl 2 fő volt az első körös jegyigenylesnél fejenként, utána a megmaradt jegyeket osztogatták azoknak, akiknek kellett.
márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!