Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki ma tette a középszintü...

Aki ma tette a középszintü német érettségit mit gondol rola? Nehéz votl vagy sem? .

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem:

- szövegértés: a sorbarendezős kivételével könnyű

- nyelvhelyesség : könnyű

- levél: a köteleő téma könnyű volt, de a választahtók közül mind a kettő hülyeség volt

- hallgatós: a lapon minden kérdést megértettem, de NEM ÉRTETTEM SEMMIT annyira visszhangzott, ez nagyon bosszant.



szerinted ???

2010. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

Hát én elég gyenge vagyok németböl ezért is jártam magántanárhoz ahol az elmult évek érettségiit csináltuk nem mondom h nehéz volt de csináltam már könnyebet is.

Am nekem a többiböl már meg van az érettségim csak a német hiányzik mert 12. végén ebböl elhuztak:S

A kevés tudásommal is de azt én is éreztem hogy a magnohallgatás az katasztrofa volt... elsö feladat után le is tettema tollat:S:D A magnonál a második feladatnál ha hiszed ha nem azt ittem beakadt a cd oylan gyorsan ment:O:D ez után már nem is figyeltem rá készültem lelkilega szövegirásra:) Ma megnéztem a megoldokulcsot hááát egy tizen pár pont lehet összejött de 20nál szerintem tuti nicsn több:S Jah és a nagyobb baj az hogy nekem a irásbeli az elönyöm...:S:D szal mi lessz szobelin nah azt nem tom

te hol érettségiztél?

2010. okt. 26. 15:38
 3/5 A kérdező kommentje:
*hittem
2010. okt. 26. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Pécs, Zipernowsky


Te?

2010. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Debrecen--> Erdey Gruz
2010. dec. 5. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!