Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit és miket kell mondani...

Mennyit és miket kell mondani h meglegyen német középszintű szóbelin a 10%?

Figyelt kérdés

Évvégén épphogy megvolt a kettes,az írásbelim 59%-os lett.Nem tudok magolni,a tételeket nem tudom,pedig foglalkoztam velük.Nem kell a továbbtanuláshoz a német,de nem szeretnék megbukni belőle.Tudom h úgy lesz h bemegyek,köszönök a némettanárnő feltesz pár kérdést,lesz egy dialógus és egy tétel.A dialógus naggyából megy és a kérdésekre is fogok tudni válaszolni.Viszont a tétel szörnyű.örülök ha tudok mondani majd 2 értelmes mondatot.Nagyon félek.

Ráadásul még 50 tételt átkellene néznem nem lesz időm még napokat foglalkozni a tételekkel,max majd még 1 órát.


2010. jún. 14. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a megadott témákkal nem is brillírozol,de a többivel boldogulsz úgy ahogy akkor nem nagyon van okod aggódni. A tanárok legfőbb célja,hogy a legjobbat hozzák ki belőled és a lehető legjobb pontszámot (állítólag) így, ha jó ügyeskedsz, azt az 59%-ot simán felviszed 63-ra is. :)


(én is most érettségizek... sok sikert :)

2010. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért se izgulj, mert a legtöbb tanár nem arra megy, hogy lejárassa magát. "Nézd, nálam többen buktak meg, én szarabbul tanítok"

Én harmadikán voltam emelt németen, és azoknak a tanároknak végképp nem számít, hogyan vizsgázom, mégis teljesen normálisak voltak velem. A 80 %-ból lett 83, szavam nem lehet.

Biztos, hogy a te tanárod sem olyan, hogy minden áron a vesztedet akarja. Főleg, hogy ő javította ki az írásbelidet és ha kettes voltál nála, akkor azzal az 59%-kal igencsak megtámogathatott... :D

2010. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!